четвер, 31 березня 2016 р.

Франківськ-Стамбул прямі рейси від кращої авіакомпанії Європи від 76 євро в дві сторони!!!



Не так давно компанія Turkish Airlines (визнана кращою авіакомпанією Європи) розпочала польоти з Івано-Франківська і ви все ще можете придбати квитки в Стамбул за чудовою ціною 76 євро!


середа, 9 березня 2016 р.

Берлін вабить дешевими квитками! Та інші розпродажі від Ecolines.

Компанія Ecolines знову проводить тиждень знижок. Завдяки цьому сьогодні 9 березня, можемо придбати квитки зі Львова в Берлін та назад (з пересадкою у Варшаві) усього за 28 євро! 



Завтра 10 березня можна буде придбати квитки по знижках в Ригу. А 11 березня в Таллін!
Окрім того, завдяки розпродажу до 14 березня , є чудова нагода придбати квитки з Києва в Таллін столицю Естонії, за 375 грн.


Придбати квитки можна на http://ecolines.ua/uk/
Шукати готелі та хостели можна на booking.com, квартири наwww.airbnb.ru/c/84f472?s=8 (тут вас чекає бонус 18 євро на першу поїздку), або зупинитись можна безкоштовно по каучсерфінгу.
Цікавих вам подорожей!

вівторок, 1 березня 2016 р.

Райнгольд Меcснер: "Я хочу, щоб мене запам'ятали, як альпініста, який зазнав найбільше невдач"


Сьогодні важко знайти когось хто цікавиться туризмом чи альпінізмом і незнає імені людини-легенди  Райнгольда Месснера. Італійця, який першим зійшов на всі 14 восьмитисячників планети. Загалом за його плечима більше 3000 підкорених вершин. Та мало хто знає, що окрім цього, він ще й пішки перетнув Антарктиду, Гренландію, пустелю Такла-Макан в Китаї, досяг Північного та Південного полюсів, пройшов 2000 кілометрів через пустелю Гобі. Написав біля 70 книг, а також стверджує, що двічі бачив Єті. Але мало хто знає, що Меснер міг завершити свою видатну кар'єру так і не почавши, але про все по черзі.

Народився Райнгольд 17 вересня 1944 року в Південному Тіролі (Італія), де з дитинства пристрастився до походів у гори. Завжди вважав, що в походи потрібно ходити з мінімумом спорядження, щоб бути ближче до природи. До 20 років піднявся по більшості складних маршрутів в Доломітах і Західних Альпах, далі були Анди, але потрібні були нові вершини. І весною 1970 Месснер їде у складі міжнародної експедиції, разом із своїм молодшим братом Гюнтером підкорювати свій перший восьмитисячник Нанга-Парбат. Але, все пішло зовсім не так, як хотілось, той похід, став головною трагедією в житті Райнгольда, обидва  альпіністи досягли вершини, але на зворотньому шляху  під лавиною загинув Гюнтер, а сам Месснер через обмороження залишився без 6 пальців на ногах, та без кількох фаланг пальців на руках. Також через цей похід розгорівся великий скандал і судова тяганина, Месснер звинувачував колег по походу, що вони не надали їм з братом належної підтримки та допомоги, а ті у відповідь звинувачували італійця в надмірній самовпевненості і тому, що він залишив Гюнтера.

Але відмовитись від гір Месснер уже не міг. В 1971 він повернувся на Нанга-Парбат у пошуках брата, але так нічого і не знайшов. В 1972 він іде на підкорення Манаслу (8163 м) по ще не відомому маршруті з півдня. Ізнову трагедія напарник Райнгольда - Франц Егер, в тяжких погодних умовах збився з дороги і пішов у неправильному напрямку та замерз.
З 1975 Месснер починає пропагувати для підкорення восьмитисячників свій "альпійський стиль" (сходження від підніжжя гори до вершини штурмом, за максимально короткий термін, не повертаючись в базові табори, та без жодної допомоги зі сторони (кисневих балонів, шерпів та гідів). Разом з Пітером Хаблером вони виходять без кисню на Гашербрум (8080 м).
В 1978 Месснер вперше в історії виходить соло на вершину восьмитисячника, на все той же злощасний Нанга-Парбат. В тому ж році він здійснив перший безкисневий підйом на Еверест, а в 1980 перше соло сходження на Еверест.
Райнгольд Месснер і Пітер Хаблер 1978 рік, перше безкисневе сходження на Еверест


А вже в 1986 році 43-річний Месснер став першою у світі людиною, яка піднялась на всі восьмитисячники планети. Сам же він стверджує, що не прагнув рекордів.
"Рекорди мене не цікавили. У мене були невдачі на тринадцяти восьмитисячниках, і я хочу, щоб мене запам'ятали, як альпініста, який зазнав найбільше невдач. Якщо б я свого часу не потерпів невдачі на Дхаулагірі, Макалу і Лхоцзе, давно б вже загинув. Я люблю виклики, але вмію вчасно відступити. Щоб грамотно оцінювати ситуцію необхідно знати свою межу і визначити її можна, тільки на практиці". Думка громадськості ніколи Месснера не цікавила, він чесно признався, що він проти так званого "героїчного альпінізму" і на підкорених ним вершинах жодних прапорів втановлювати не збирається, тому, що підкорює гори для себе, а не для країни. "Мій носовичок і є моїм стягом", – вікрито заявив він. А на коронне запитання журналістів: "Що ви зробили для суспільства?" – відповідав чесно: "Нічого. Навпаки, я небезпечний для добропорядного, боязливого, та позбавленого фантазії суспільства".
Зараз Месснеру 71 рік, він проживає в середньовічному замку в себе на батьківщині в Південному Тіролі з дружиною, дітьми, та стадом яків ). Створив музей свого імені, а також благодійний фонд, який займається збором сміття в Гімалаях, залишеного недбалими туристами.