субота, 16 грудня 2017 р.

Новий український ловкостер SkyUp, що очікувати?


Отже, 14 грудня пройшла анонсована міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном конференція-презентація і ми дізнались, що з квітня 2018 року анонсовано появу на ринку авіаперевезень України нового ловкостера SkyUp. Створюють його засновники туристичної компанії JoinUp з прицілом на чартерні перевезення для своєї туристичної компанії, але попри те, анонсовані регулярні рейси з квітня 2018-го року:
Київ-Барселона
Київ-Дубай
Київ-Ларнака
Також перевізник планує зайнятись внутрішніми авіаперевезеннями. Це будуть рейси:
Київ-Одеса
Харків-Одеса
Львів-Одеса
На внутрішні перевезення оголошено вже навіть, що ціни стартуватимуть від 499 грн (що, якщо бути чесними не є дуже дешево). На міжнародні ж рейси не відомі ціни, діючого сайту теж, поки що немає. На сьогоднішній день парк авіакомпанії складається з трьох лайнерів Boeing737-800NG на 189 місць 2001,2002 і 2011 років випуску. В 2018 додасться ще один. За неповний 2018 рік, компанія планує перевезти 650 тисяч пасажирів. 

середа, 25 жовтня 2017 р.

Lonely Planet рекомендує, найкращі місця для подорожей у 2018 році

Щороку фахівці та мандрівники, які складають путівники для Lonely Planet рекомендують місця, які обов’язково варто відвідати у році наступному. Цього року серед таких Чілі, Севілья, та..Грузія. Які ще сюрпризи?





В топі країн, які обов’язково варто відвідати перемогу здобуло Чілі, Lonely Planet рекомендує, як відвідати столицю – Сантьяго, так і природні дива країни: Патагонію, та пустелю Атакаму.
Друге місце зайняла Південна Корея, а весь топ-10 виглядає так:
1. Чілі
2. Південна Корея
3. Португалія
4. Джибуті
5. Нова Зеландія
6. Мальта
7. Грузія
8. Маврикій
9. Китай
10. ПАР
Відмітимо, що досить легко українці можуть відвідати Португалію, Мальту та Грузію.

Найпопулярніші міста для мандрів.


Тут у нас перемагає Севілья. Друге місце на диво зайняв Детройт, колишня столиця американської промисловості, довго боролася з бідністю та високим рівнем злочинності, однак згідно з Лонлі Пленет їй це добре вдалось і потрохи виходить з кризи. Далі в ТОП-10 ідуть: Канберра (Австралія), Гамбург (Німеччина), Гаосюн (Тайвань), Антверпен (Бельгія), Матера (Італія), Сан Хуан (Пуерто-Ріко), Гуанахуато (Мексика), Осло (Норвегія)

А де ж найкраще поїхати, з балансом ціни та якості?

Тут перше місце отримав Таллін (Естонія) вже з квітня туди почне літати Віззейр з Києва, далі Лансароте (Іспанія), Арізона (США), Ла-Пас (Болівія), та Польща!


пʼятниця, 15 вересня 2017 р.

"Терміново в номер )!" Райнейр оголосив про відміну ДЕСЯТКІВ рейсів ЩОДНЯ до кінця жовтня!

Ні з того ні з сього Райнейр (Ryanair) вирішив відмовитись щодня від 40-50 рейсів, щоб покращити.....пунктуальність


Доволі дивне рішення прийняв ірландський ловкостер, без жодних попереджень вчора було анульовано близько 80 рейсів, через те, що багато пасажирів бажають поспілкуватись з службою підтримки Райнейра одночасно, зараз це зробити дуже важко.
Представники авіаперевізника виступили з заявою, що щодня протягом 6 тижнів будуть змушені анульовувати по 40-50 рейсів.
"Райнейр вирішив відмовитись від 40-50 рейсів щодня протягом наступних 6 тижнів (до кінця жовтня), щоб підняти пунктуальність цілої системи, яка знизилась з 90 до меньш ніж 80 процентів. Це споводувало багато чинників, таких, як страйки авіадиспетчерів у Франції, погана погода збільшена кількість відпусток працівників (Згідно з вимогами ІАА Райнейр мусить роздати затримані відпустки для працівників до 31 грудня 2017 року, щоб могти перейти до нового календаря перевезень з 1 січня 2018 року)
Присутні також відмінені рейси з Польщі. З відмінених рейсів на сьогодні 16.09 це:

FR7011 Стокгольм-Варшава

FR7012 Варшава-Стокгольм
Якщо у вас виліт найближчим часом, то рекомендуємо перевірити чи не відмінено ваш рейс.
Список тут https://www.cloud.scorebuddy.co.uk/ryanair-services/cancellations.php
Ті пасажири, чиї рейси відмінено можуть змінити дату вильоту безкоштовно, або отримати повернення коштів за квитки

Райнейр, швидше за все, повернеться в Україну. Планує теж польоти в Грузію та Молдову

В інтерв’ю виданню fly4free.pl про це сказав Юліуш Комурек, юридичний директор компанії.
– Є велике бажання зі сторони українського уряду та самих летовищ, щоб ми зайшли на ринок, але пов’язані з цим великі ризики, і ми б хотіли, щоб летовища теж несли частину цих ризиків.


Нагадуємо, що Райнейр оголосив плани польотів з України на осінь цього року, але через те, що сторони не змогли домовитись з аеропортом Бориспіль, змінив свої плани.
"– Ми ведемо переговори з урядом України на тему того, щоб розпочати роботу в Україні, і бачимо, що з їх сторони є велика рішучість, щоб ми з’явились на цьому ринку. Про те ми не хочемо входити в країну з великими ризиками. Йдеться, наприклад, про таку ситуацію, яка сталась у липні. Якщо не Україна, то ми завжди можемо розвивати напрямки в Італії чи Іспанії та інших країнах. Україна новий ринок, який буде проходити ту саму хвилю зросту, як це було в Польщі. Це важкий ринок, бо пасажира важко переконати. Тому ми б хотіли, щоб летовища  розділили з нами частково ризики нашого входу на ринок України".

Юліуш Комурек також додає, що все вказує на те, що Райнейр таки знову з’явиться на ринку України. Коли?
– Влітку наступного року навряд чи, бо сітка перевезень і розклад польотів вже практично сформовані. Більш реальним терміном є осінь 2018 року, – зазначає юридичний директор компанії.

Райнейр зацікавлений в поверненні на ті ж летовища, які були оголошені раніше. До Львова та Києва. Також новий розклад, навряд чи дуже відрізнятиметься від того, що планувався раніше.

В довшій переспективі Райнейр зацікавлений розвитком східних напрямків, Ірландська лінія розмовляє на цю тему з летовищами Грузії (Тбілісі і Кутаїсі) та розглядає також можливість польотів до Молдови (Кишинеу).
– В наступному році, мабуть, ні. Але я був би дуже здивований, якщо б в перспективі 3-ьох років ми б не увійшли на ринок жодної з цих країн, – зазначив пан Юліуш.

середа, 19 липня 2017 р.

Хороші новини для мандрівників. Wizzair збільшив обсяг ручної поклажі

Хороші новини від угорської авіакомпанії Wizzair з 29 жовтня ви можете брати з собою на борт літака одну сумку ручної поклажі розміром 55х40х23 см і вагою до 10 кілограм.

Нагадаємо, до цього часу, за безкоштовно проносити на борт можна було сумку розміром 42х32х25 см, а за більшу поклажу розміром 56х45х25 см. треба було вже доплачувати додатково.

субота, 10 червня 2017 р.

Перший хостел у Чорнобилі!

Прес-служба Держагентства України з управління зоною відчуження повідомляє, що у зоні відчуження на базі колишнього гуртожитку "Полісся" відкрито хостел з покращеними умовами проживання. Хостел розрахований на 100 місць для короткострокового проживання відвідувачів зони відчуження.
Розташований він за адресою м. Чорнобиль, вул. Кірова, 34В і підпорядковується Державному спеціалізованому підприємству "Чорнобильський спецкомбінат".
Для відвідувачів створені всі умови для комфортного проживання: є плазмовий телевізор, душова кабіна, туалет, зручні меблі у кожній одно- чи двомісній кімнаті, безкоштовне користування мережею інтернет тощо.
Вже після перших кількох днів роботи, хостел отримав величезну популярність, вже отримали замовлення від туристів з США, Данії та Нової Зеландії
Контакти для бронювання місць тут http://speckombinat.org.ua/
 Вигляд хостелу

субота, 22 квітня 2017 р.

Обидва київських аеропорти не можуть домовитись з Райнейр.


Трохи зради вам у стрічку.

Спершу від Ryanair спробував відхреститись Бориспіль, його голова Павло Рябкін запропонував обслуговувати найбільший лоукост Європи у Гостомелі (Міжнародний аеропорт Антонов).

А сьогодні голова ради директорів аеропорту Київ (Жуляни) повідомив про припинення переговорів з Райнейр: "Висловлені компанією Ryanair очікування в частині надання знижки на аеропортове обслуговування докорінно не збігаються з нашою економічною моделлю роботи аеропорту. Саме з цієї причини ми і призупинили переговори. І я не думаю, що хто-небудь з українських чиновників чи бізнесменів ризикне підписатися під тими знижками, які хоче отримати Ryanair", – сказав він.


Також Денис Кострижевський зазначив, що йдеться про знижку у 60-80%, і у Європі, є такі державні дотації для аеропортів, яких в Україні нема.

неділя, 16 квітня 2017 р.

Чемпіонат світу з автостопу. (29 квітня- 3 травня) Сопот-Барселона.



З 29 квітня проводиться 20-тий юбілейний Чемпіонат світу з автостопу, який має на меті, виявити кращого автостопера. Старт відбудеться з польського міста Сопот, фініш у Барселоні. Переможе той, хто добереться до Барселони першим і не витратить ні копійки. На переможців чекають цінні призи. Щоб взяти участь, вам має бути мінімум 18 років.
Реєстрація тут https://competit.pl/zgloszenie/5292/
Правила тут http://mistrzostwaautostopowe.pl/o-imprezie/
#автостоп

пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

Найдешевші країни для життя у 2017 році

Чи не кожному хотілось зібрати речі і поїхати кудись, де дешево і тепло, а де ж дешевше? 

Сервіс Numbeo, на основі багатьох даних (вартості оренди, цін на продукти, середнього чеку в ресторані, вартості таксі, вартості проведення дозвілля, розмірів комунальних платежів та розмов по мобільному телефону) , щороку публікує рейтинг індексу вартості життя. За основу береться Нью-Йорк, йому присвоюється символічних 100%. Отже, якщо у Швейцарії індекс 122, це означає, що там на 22% дорожче жити ніж у Нью-Йорку і т.д.
Ознайомлю вас з першою 10 найдешевших країн:

1. Єгипет (індекс 22,36). Багато років перше місце займала Індія, але цього року сюди вибився Єгипет, можливо цьому посприяло зменшення потоку туристів, хтозна.


2. Індія (індекс 25,08). А ось і Індія, жити тут все ще досить дешево.
3. Україна (індекс 26,22). А може все таки нікуди не їхати? Україна пробилась в трійку лідерів, завдяки девальвації валюти, ми обігнали затятих суперників Пакистан та Грузію.
4. Пакистан (27,18)
5. Грузія (індекс 27,37). Не так дорого вам обійдеться і проживання в Грузії, вино і гори, вах!
6. Азербайджан (27,76)
7. Сирія (28,31). Чому тут опинилась Сирія зрозуміло, але я б не рекомендував вам туди переїжджати.
8. Молдова (28,37). А ось і Молдова, ще два роки тому, вона нас випереджала, але вже безнадійно подорожала ))
9. Туніс (28,74). Ще один непоганий варіант.
10. Мексика (29,81). Але особисто я вибрав би Мексику, гарний клімат і не дуже дорожче ніж у інших.

А от і десятка найдорожчих
1. Бермудські острови (індекс 146,19)


2. Швейцарія. (122,06)
3. Ісландія. (111,71)
4. Норвегія. (106,31)
5. Багамські острови. (104,05)
6. Американські Віргінські острови (85,86)
7. Японія (85,28)
8. Італія (83,70)
9. Данія (83,02)
10. Сингапур (82,41)

вівторок, 7 березня 2017 р.

Мрієш потрапити в Нову Зеландію? Працюєш в ІТ? Можеш полетіти туди безкоштовно


Нова Зеландія пропонує спеціалістам з ІТ, абсолютно безкоштовний переліт та проживання на кілька днів, а можливо і роботу. Що для цього потрібно? Зареєструватись на сайті https://www.wellingtonnz.com/work/looksee-wellington/  до 20 березня, зацікавлені роботодавці розглянуть вашу кандидатуру і 100 кращим кандидатам оплатять переліт та абсолютно всі витрати. Єдине, що від вас буде потрібно, пройти співбесіду, пройдете, і можете отримати роботу в Новій Зеландії, не пройдете, не втрачаєте нічого, оглянете місто та околиці, поїздка триватиме з 8 до 11 травня.

четвер, 2 березня 2017 р.

Можливість мандрувати по Євпропі і отримувати за це гроші

Мрієш про абсолютно безкоштовні мандри Європою? І ще й про додатковий підробіток під час таких поїздок? Значить це саме тебе шукає фірма Busabout


Турситична компанія Busabout шукає двох людей, на посаду представників бренду у Європі. Вони будуть відповідальні за написання постів у блогах , в Фейсбуці та Інтаграмі, мають володіти хорошими соціальними навичками, вміти цікаво розповідати, не червоніти перед камерою, ну і звичайно ж ідеально володіти англійською мовою. Також розшукується людина на посаду відеопродюсера, буде фільмувати та монтувати фільм про подорож, яка триватиме Європою 180 днів! Компанія обіцяє оплатити всі переїзди та перельоти, а також всі витрати на ночівлі та харчування. Ось мапа подорожі

Заявки на вакантні посади приймаються до 5 березня. Вся інформація тут http://blog.busabout.com/brand-ambassador/

субота, 25 лютого 2017 р.

Справжній жах мандрівників. Найгірші аеропорти Європи

Натовпи пасажирів, черги, відсутність магазинів чи інтернету, брудні туалети та злі працівники, такими можуть бути і аеропорти в Європі. Ось найгірша десятка за версією порталу sleepinginairports.net


Сервіс sleepinginairports.net опитав усіх користувачів в якому вони оцінювали аеропорти за категоріями: комфорт, зручності, чистота, та стандарт працівників. Можна було також додати чи відняти пункти за температуру приміщень, наявність магазинів, чистоту підлоги, туалетів, чи допомогу, отриману від працівників. І ось ТОП-10 найгірших з найгірших.


10. Аеропорт Рим Чампіно (Ciampino Airport)


Майже кожен, хто летів у Рим Райнейром приземлявся, чи відправлявся з цього аеропорту, мандрівники нарікають на некомфортність та недостатню кількість крісел, несмачну їжу в кафе (краще скористатись автоматами), та те, що тут неможливо заночувати. Зачиняяється опівночі і знову відчиняється о 4.30.

9. Аеропорт Лондон Станстед (London Stansted Airport)

Мандрівники вважають, що аеропорт потребує генерального ремонту, тут завжди натовп та черга, щоб пройти ворота безпеки.

8. Аеропорт Берлін Шенефельд (Schönefeld Airport)

Цьому аеропорту зосталось недовго, скоро має бути закритий, через відкриття нового Берлінського аеропорту. Люди нарікають на поганий вигляд приміщення, малу кількість місць для підзарядки девайсів, та малу кількість кафе та ресторанів

7. Аеропорт Берлін Тегель (Tegel Airport)

Туристи називали його "бляшанкою з хвилястої бляхи". Забагато людей, замало місця.

6. Аеропорт Париж Бове (Paris Beauvais Airport)


Незважаючи на розбудову, цей аеропорт продовжує отримувати низькі оцінки від мандрівників. Туристи підкреслюють, що назва Паризький аеропорт не дуже відповідає дійсності, оскільки до Парижу більше години їзди. А ті хто мають дуже ранній виліт не можуть заночувати в аеропорту бо наніч він зачиняється, змушені виїжджати посеред ночі, або ночувати в Бове.

5. Аеропорт Родос, Греція

Перший з грецьких аеропортів у цьому списку, тільки тому, що у порівнянні він трохи кращий за інші. Довжелезні черги, брудні туалети, непрацюючі кондиціонери основна причина нарікань мандрівників.

4. Аеропорт Лондон Лутон (London Luton Airport)

Королівство Віззейр (саме сюди прилітають літаки цього лоукостера). Аеропорт ремонтується, тому подорожуючі нарікають на ще більше зменьшення простору в і так малому аеропорті, та величезну кількість люду. Малу кількість персоналу та брудні туалети.

3. Аеропорт Геракліон (Крит), Греція (Heraklion Airport)

Ну і третє місце на п'єдисталі непошани Геракліон. Чому? В середині літа на Криті температура досягає 40-ка градусів, але керівництво аеропорту це не хвилює, тому тут немає кліматизації приміщення. Також сумний стан туалетів, всього два ресторани та дуже неввічливий персонал.

2. Аеропорт Ханья (Крит), Греція (Chania Airport)

Як бачимо греки не дуже переймаються обслуговуванням аеропортів. Отже нехай тут для вас не буде несподіванкою година очікування на посадковий талон, ще 20 хвилин, щоб здати багаж і 15 хвилин до контролю безпеки. Додайте до того жахливі туалети та жару в приміщенні.

1. Аеропорт Санторіні, Греція (Santorini Airport)

Ну і непочесний титул найгіршого у Європі отримує аеропорт, що знаходиться на невеличкому і чарівному грецькому острові Санторіні. Багато людей, мало місця, довжелезні черги та відсутність інформації. Можна простояти  півгодини в черзі і взнати, що це зовсім не туди куди тобі потрібно, на туалети страшно дивитись, немає також інтернету.

#аеропорти

LuxExpress виходить з польського ринку


Досить прикрі новини автобусний перевізник LuxExpress, який час від часу, тішив нас дешевими міжнародними квитками з Польщі, та відмінним сервісом (набагато кращими автобусами ніж у Польскогобуса) оголосив про що з 1-го квітня закриває всі свої рейси по Польщі. А також усіх міжнародних з Польщі, окрім рейсу Варшава-Вільнюс.
Офіційний лист https://luxexpress.eu/ru/zakrytie-neskolkih-polskih-marshrutov
#luxexpress

понеділок, 6 лютого 2017 р.

Підбірка цікавих фактів про літаки, та перельоти

Найбільший пасажирський літак
Найбільшим серійним пасажирським літаком на даний час є Airbus A380 вмістимістю 525 пасажирів в 3-х класовій конфігурації і аж 853! пасажири в однокласовій конфігурації. Розмах крил літака 79,75 метра, дійсно вражає, якщо подумати, що перший політ братів Райт був здійснений на довжину всього 37 метрів.

Сумна статистика
Країна в якій від 1945 року відбулось найбільше авіакатастроф - США, на другому місці Росія і замикає сумну трійку Бразилія

Окрема їжа для пілотів
Щоб уникнути харчового отруєння, яке б могло становити загрозу для рейсу, кожен з пілотів отримує інший харчовий пайок, яким в жодному разі не може ділитись з колегами.

Найстарша авіалінія
Найстаршим авіаперевізником з нині існуючих є Нідерладські авіалінії KLM, заснована і літає безперервно з 1919 року.

Чи безпечно подорожувати літаком?
Існує набагато більша вірогідність бути вбитим блискавкою, або метеоритом, аніж загинути у авіакатастрофі. Ваш шанс загинути у авіакатастрофі складає 1 до 4700000

Найбезпечніша авіалінія
Найбезпечнішою авіалінією є австралійська авіакомпанія Qantas від 1951 року жодна особа не загинула користуючись літаками цієї компанії.

Удар блискавки в літак, це кінець?
Насправді, блискавки доволі часто б'ють в літаки, але це не завдає їм непоправної шкоди, що б там не показували в фільмах.

Зменьшення освітлення в літаку при посадці та злеті
Якщо, ви літали в літаку, то, мабуть, вас точно цікавило питання, навіщо в літаку вимикають світло при злеті і посадці? Такі заходи, вживають задля того, щоб очі пасажирів звикли до темноти і їм було легше орієнтуватись по смугах, які вказують на вихід, на випадок, якщо трапиться аварійна ситуація.

Найшвидший трансатлантичний переліт
Найшвидший трансатлантичний пасажирський переліт було здійснено 7-го лютого 1996 року, Літак Конкорд вилетів з Лондона і приземлився  в Нью-Йорку всього за 2 години 52 хвилини і 59 секунд.

Навіщо попільничка, якщо не можна палити?
Вже багато років у літаках заборонено палити, навіщо ж у туалетах все ще встановлюють попільнички? Справа в тому, що згідно з правилами безпеки, якщо хтось таки ослухається заборони і запалить сигарету то він мусить мати місце куди її викинути, щоб створити пожежі. ).
Польоти на літаку зачисляють тебе до меньшин  
Згідно статистики усього 5% людей коли-небудь літали у літаках.

Найкоротший маршрут
Найкоротший авіа маршрут в світі це переліт між Шотландськими островами Уестерей і Папа Уестерей, дистанцію 2,73 кілометри згідно з розкладом літак пролітає за 2 хвилини, насправді ж сам політ триває близько хвилини.

Кисневі маски
Кожного польоту нам розказують, що при розгерметизації салону кисневі маски випадуть автоматично, а на скільки ж часу там вистачить кисню? Насправді всього десь на хвилин 15, але цього має бути достатньо, щоб пілот знизився на безпечну висоту, на якій можна нормально дихати.

Маю надію, ви знайшли для себе, щось цікаве. М'ягких вам приземлень!